2016/01/25

a fun january

Homme saab vaheaeg läbi (rip) ehk on viimane võimalus vaba aega ära kasutada ja üks postitus teha.. Hahaaa.. nali! Mul on peaaegu et 5-päevane (no 4 ja pool vms) nädalavahetus iga nädal see semester #inglismaaülikool. Kuigi teadagi, et ega ma seda vaba aega nagunii blogimisele ilmselt ei kuluta, nii et üritan praegu sellega ühele poole saada.
Ühesõnaga, teisipäeval hakkavad mul loengud jälle. See neljapäev esitasin viimase kursusetöö ehk tervelt 5 täielikku ei-pea-mitte-millelegi-mõtlema päeva on olnud. Definitely enjoyed. Ühe aine töö oli enne jõule vaja ära teha ja siis kaks teist jäid pärast jõule ehk meeletult palju ei olnud teha. Kuigi eelmisega oli nii, et ma olin valmis juba allnighteriks, sest tähtaeg oli järgmine päev ja mul oli suhteliselt palju jäänud teha. Kella 12 paiku vist alustasin, saatsin veel endale mingeid faile meilile, et saaks teises arvutis neid kasutada jne. Avasin oma meilid ja mida ma näen - tähtaeg oli 10 päeva hilisemaks lükatud haha. Magama tagasi. Ma arvan, et see oli mingi esimene kord kui universum minu poolt oli :D Aga see selleks. Jah. Kuna mul need ained nüüd läbi, siis teen vist mingi postituse ka nende kohta, et kus kes mida kellega kuidas jne, sest suhteliselt palju on minult seda küsitud. Ja kas ma olen enne oma fännidele pettumust valmistanud? No pigem mitte. (btw kui keegi mõtleb, et mul mingid luulud, et jauran siin oma fännidest jne haha, siis ma mõtlen nende all oma sõpru :D)
Muidu elust nii palju, et "uus aasta uus mina" on täies hoos, olen isegi jõusaal jõudnud ja joon hommikusöögiks smuutisid jne #healthy. Tegelikult, tõsiselt rääkides, siis Matthew tahab alla võtta ja bestgirlfriendever nagu ma olen, siis ma muidugi teen seda temaga koos ja aitan teda jne. Kui ma aus olen, siis ma üksi seda ilmselt ei teeks, nagu ma kogu aeg suhteliselt normaalselt söönud ja vahel käin trenniski ehk pole sellest kunagi väga hoolinud. Aga hoopis teistmoodi on seda kellegi jaoks teha, mul on palju rohkem motivatsiooni :D Ilmselt räägin sellest ka edaspidi blogis, nii et mõtlesin mainida.
Aga jah, teisipäeval saab see 6 nädalat kestnud puhkus läbi. Ma nüüd meeletult vaimustuses teisest semestrist pole, sest mul on ainult üks uus õppejõud. Üks aine jätkub ja see õppejõud annab ka ühte uut ainet, aga ta pole just mu lemmikuim ütleme nii. Loodame lihtsalt, et uus õppejõud on nii amazing, et teeb selle asja tasa. Ja kahel päeval kolmest on mul loengud hommikul (eelmine semester sain ikka normilt magada hommikuti). Samas ma ei jõua veebruari ära oodata, meil on iga nädalavahetus midagi põnevat plaanis ehk tuleb mõnud busy kuu. Aga ajapuudust pole karta ilmselt, sest mu nädalavahetused 5 päeva nüüd ju :P 


 Viimane õhtu Eestis, väike happy hour ja snäkk Cubanitas.


 Viimasel nädalal Eestis istusin ainult Photoshopis ja Illustratoris.. aga samas see oli mu kõige lemmikum aine ja kursusetöö, mida mulle täiega teha meeldis.

 Heigifilee, ahjubataat ja salat - mmmmmm

 Natuke kõrbenud lõhefilee (tegelt ma ausalt teen maailma parimat lõhe, krõbeda nahaga ja puha - Matthew confirms), ahjukartul brokkoli ja sibulaga ja salat jälle - mmmmx2

 Käisime IKEAs ja kohustuslik lihapall muidugi, pole kindel, kas see toit päriselt ka ülihea või asi lihtsalt selles, et see on täielik nostalgia, vähemalt minu jaoks. (Soomes maitseb paremini btw)


 Smuutid näevad palju paremad välja enne blenderdamist haha, pärast on nad lihtsalt mingit imelikku kollast värvi. Aga no naudime smuutisid sajaga ikka, 5-a-day iga hommik ;)


 Uus lemmikkoht Southamptonis. Sattusime veel sellisel ajal, et kõik oli lihtsalt nii rahulik. Inimesi oli peaaegu et null ja täielik tuulevaikus. Saime sõbrapäevaks reserveeringu restorani, mis on täpselt seal kõrval ja meile veel pakuti kõige parema vaatega laud, romance to the win.

Jaa lõpetuseks üks väike peegliselfie Ikeast. Byebye.

No Comments Yet, Leave Yours!