2016/07/11

estonia rocksNonii, täna kell 8 alustasime sõitu & nüüd kell 19 oleme lennujaamas! Veetsime mõnusa päeva Riias ja nüüd passime niisama, ootame, et saaks kohvri ära anda.
Puhkus muidugi lendas lihtsalt minema kuskile, ma olen ainult mingi 80% kindel, et see üldse juhtus. Esimesed kolm päeva veetsime maal, mis oli nii mõnnnaaa. Lebotasime, magasime, päevitasime, sõitsime paadiga, SÕIME, lihtsalt nautisime elu. Ilmaga vedas & täpselt siis hakkas vihma sadama, kui ära tulime (Vatlas on alati hea ilm ;)). Käisime pulmas muidugi, mis oli täiega armas. Kontsakingad olid küll vale valik, sest pulm hakkas kell üks päeval ja me jõudsime koju poole nelja paiku öösel :D Aga lõbus oli vaatamata sellele ikka. Sushiplazas käisime muidugi ka ära & näitasin Matthewile Kadrioru parki. Täna Riias šoppasime natuke, käisime vanalinnas & söömas (fun fact - esimest korda käisin Riia vanalinnas). Koju (Matthewi koju*) jõuame eesti aja järgi umbes kell 2-3. Pikk pikk päev.
Kodus oli muidu jälle nii hea ja mõnus olla ja ma ei kujuta ettegi, et järgmine kord Eestis on ilmselt jõulude ajal.. päris kurb, sest Eestis on mul palju lahedamad sõbrad kui Inglismaal :D eestlased on üldse lahedamad hehee ;) (Matthew on ka lahe tegelt)

No Comments Yet, Leave Yours!